Koszyk

Koszty dostawy i wysyłka

Staramy zapewnić naszym klientom możliwie jak najniższą cenę za przesyłkę towarów zakupionych w naszym sklepie, stosując także korzystne i stałe rabaty na część produktów. Wszystkie paczki nadawane są kurierem FedEx lub DHL.


Standardowy koszt wysyłki kurierem:
19,90 zł - przelew.
24,90 zł - za pobraniem.

Koszty dostawy mogą się różnic w zależności od rodzaju mebla i zawsze podane są na stronie produktu. 

Zakupy powyżej 300 zł:
Wspominane rabaty na wysyłkę stosujemy w przypadku produktów firm Unique, Halmar i Signal: 0 zł - przelew, 5 zł - za pobraniem.

Zamówienia hurtowe:
W przypadku zamówień kilku lub więcej produktów ceny przesyłki ustalamy indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania na naszą skrzynkę meilową lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony produkt dotarł do państwa w jak najkrótszym czasie. W przypadku niektórych firm lub indywidualnych dopasowań oferowanych przez nas produktów czas dostawy może się różnić.

Standardowy czas dostawy: 1-3 dni robocze:
Większość oferowanych przez nas produktów znajduje się w naszych magazynach, więc wysyłka następuje jeszcze tego samego dnia co złożone zamówienie. Towar dojdzie więc do Państwa następnego dnia roboczego.

Brak towaru, indywidualne zamówienie:
Bywa jednak i tak, że dany produkt jest chwilowo niedostępny albo zakup, którego dokonał klient jest na indywidualne zamówienie. Wtedy czas dostawy może nieznacznie się wydłużyć do kilku dni roboczych.

Jeżeli mają państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

O Firmie
Sklep ErgoMeble.pl to marka stworzona przez firmę handlową "Ergo". Na rynku meblowym funkcjonujemy już od 1998 roku. O nowoczesnym przemyśle meblowym wiemy więc wszystko - świadczyć o tym mogą nie tylko nasze platformy handlowe, ale również zakład produkcyjny, w którym powstają nasze autorskie rozwiązania.