Koszyk

Zwroty

Jeżeli z jakichś przyczyn zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań bez obaw mogą go Państwo zwrócić (tzn. odstąpić od umowy). Warunkiem zwrotu jest posiadanie dowodu zakupu (np. paragonu), który dołączamy do każdej paczki.

Produkt powinien być zwrócony w stanie niezmienionym, niezmontowanym i bez śladów użytkowania wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura detaliczna).

Zakupiony produkt można zwrócić w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania. 

PROSIMY O POINFORMOWANIE NAS O CHĘCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY. 

Odesłać go należy na adres: Firma Handlowa "Ergo” Marzena Stelmach, ul. Radzika 8, 23-400 Biłgoraj. Do środka prosimy włożyć oryginał paragonu oraz wypełniony Formularz Zwrotu.

Można skorzystać z usług Poczty Polskiej, jednak polecamy zamówić kuriera, aby towar nie uległ uszkodzeniu. Odpowiedzialność za przesyłkę w przypadku zwrotu ponosi klient.

Pieniądze są zwracane przelewem na konto do 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.  

Uwaga! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.
Załącznik: Formularz zwrotu

Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za Produkt wobec Klienta niebędącego konsumentem zostaje wyłączona.

O Firmie
Sklep ErgoMeble.pl to marka stworzona przez firmę handlową "Ergo". Na rynku meblowym funkcjonujemy już od 1998 roku. O nowoczesnym przemyśle meblowym wiemy więc wszystko - świadczyć o tym mogą nie tylko nasze platformy handlowe, ale również zakład produkcyjny, w którym powstają nasze autorskie rozwiązania.